COLD BREW & SPECIALTY COFFEE

2s

Nasze portfolio to selekcja wyjątkowo rzadkich ziaren kawy z różnych stron świata. Zarówno w obrębie kaw do alternatywnych metod parzenia jak i cold brew coffee czy cold brew tonic. Staramy się rozwijać swoją ofertę jedynie o propozycje unikalne i jedyne w swoim rodzaju.

Kim jesteśmy?

Firma KYOTO Coffee Roasters to połączenie sił palarni kawy Coffee Hunter, browaru rzemieślniczego Birbant oraz studia brandingowego Flov.  Wspólnie opracowujemy koncepcję rozwoju naszej marki. Łączy nas miłość do wyjątkowej kawy, a każda z naszych decyzji to działanie mające na celu popularyzację wysokiej jakości ziaren.


KYOTO-Team-Roaster-Jaroslaw-Pilarczyk-1

Jarosław Pilarczyk

Roaster & Coffee Selector

KYOTO-Team-Business-Development-Krzysztof-Kula

Krzysztof Kula

Business Development & Finances

KYOTO-Team-Brand-Manager-Grzegorz-Chorostecki5

Grzegorz Chorostecki

Brand Manager

#otokyoto

Cold Brew Coffee czyli kawa macerowana na zimno, w ostatnim czasie zaczęła bardzo zyskiwać na popularności. Nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również w Europie. Mogłoby się wydawać, że to nowość, która przyszła do nas na fali alternatywnych sposobów serwowania kawy. Nic bardziej mylnego. Korzenie produkcji kawy na zimno sięgają 1600 roku. To wtedy w japońskim mieście Kyoto przeprowadzono pierwsze próby z przygotowywaniem kawy na zimno.

rwanda-fb

ZAMÓWIENIA

ZAMÓWIENIA

ZAMÓWIENIA

T   +48 664 397 405
T   +48 730 760 224

T +48 664 397 405
T +48 730 760 224

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KYOTO ONLINE

KYOTO ONILNE

KYOTO ONILNE